Акустична bluetooth колонка Defender (1.0) G22 20Вт TF USB AUX TWS
Легка, компактна портативна акустична система Defender G22 потужністю 20 Вт створена, щоб дарувати вам чудовий настрій усюди, куди б ви її не взяли. Вона відмінно відтворює низькі частоти та забезпечує чистий та виразний звук. Вбудовані бічні пасивні випромінювачі посилюють баси та глибину звуку, чим покращують якість відтворення.
Функція hands-free дозволяє використовувати акустичну систему Defender G22 як гучномовця та спілкуватися з друзями, брати участь у конференц-дзвінках із колегами по роботі або діловими партнерами.
Підключайтеся до інших пристроїв та відтворюйте улюблену музику за допомогою Bluetooth 5.0 або AUX аудіовходу. Передавайте музичні файли через USB-накопичувачі та MicroSD-картки та відтворюйте їх на вбудованому MP3-плеєрі. Налаштуйте потрібну хвилю з вбудованим FM-приймачем.
Влаштовуйте вечірки з функцією True Wireless Stereo (TWS), що дозволяє об'єднати дві окремі колонки Bluetooth в акустичну систему 2.0.
Для зручного перенесення акустична система Defender G22 оснащена регульованим плечовим поясом, який можна відстебнути. Дві прогумовані ніжки запобігатимуть ковзанню колонки по поверхні столу.
Характеристики:
Виробник - DEFENDER
Тип - портативні колонки
Підключення - бездротове
Кількість каналів - 2.0
Потужність - 20 Вт
Тип акумулятора - Li- Ion, 3000 мАг
Час автономної роботи - До 6 год
Інтерфейси - Bluetooth, Mini Jack (3,5мм), microSD, microSD TF, AUX
Частота - 40-20000 Гц
Особливості:
З FM тюнером
True Wireless Stereo
Вологозахист
Петля для перенесення
Регулятор гучності
Габарити - 11.5 х 12 х 29.7 см
Вага - 1.2 кг
Матеріал корпусу - пластик, прогумований пластик, метал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Інтерфейси | micro USB, USB, AUX-вхід, jack 3.5 мм |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 40 Гц |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 219 ₴






