Статуетка колекційна корова Chef Cow (16 х 5 х 11 см) полістоун
Колекційна фігурка корови зі знаменитого світового проєкту Cow Parade (Парад Корів). "Парад корів" (Cow Parade) — міжнародна художня акція, що проходить вулицями найбільших міст світу.
У процесі акції фігури корів у натуральну величину, виготовлені зі скловолокна, розфарбовуються художниками та виставляються на загальний огляд на вулицях міст або в громадських центрах. Після цього корови продаються на аукціонах, а виручені гроші надходять у благодійні фонди.
Chef Cow демонструвати себе на параді в Ріо-де-Жанейро та на підтвердження тому має паспорт справжності.
Характеристики:
Розмір: 16 х 5 х 11 см
Матеріал: полірезин
Художник: Alunos da Universidade Estácio de Sá
Место: CowParade Rio de Janeiro 2007
Виробник: Нідерланди
Бренд: Cow Parade
Які розміри бувають:
XL (34 х 13 х 26 см)
L (30 х 9 х 20 см)
M (15 x 5 x 11 см)
S (6,5 x 4,5 х 6 см)
Кожна статуетка захищена від пошкодження під час транспортування та ретельно упакована в подарункову коробку від виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cow Parade |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 250 ₴



