Розумний смарт-годинник Smart Melisia Grace (3 ремінці)
Smart Melisia — новинка популярної серії жіночих смарт-годинників Vip Lady від відомого виробника UWatch. Годинник має оновлений процесор і дисплей, 19 спортивних режимів, 100+ заставок і багато інших покращень. Завдяки стильному дизайну вони чудово доповнять будь-який образ як на роботу, так і вечірку.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 3 ремінцями:
Основний — золотистий металевий (мисливське плетіння);
Додатковий — каучуковий рожевий;
Додатковий — каучуковий бежевий Flower.
Докладніше про функції:
Вимірювання пульсу/подвивання/киснева в крові;
Крокомір;
Будильник;
Лічильник калорій;
Моніторинг сну;
Режими спортивних тренувань, гімнастики та походу в гору;
Дистанційна статистика;
Повідомлення про вхідний дзвінок і надходження повідомлення;
Віддалене керування камерою;
Зміна заставок екрана та можливість поставити фото з телефона.
Характеристики:
Мова програми — Укр, рос, англ
Мова годинників — Русі, англ
Месенджери Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук
Сповіщення — Виклики, sms
Функції Крокомір, повідомлення про вхідне дзвінкування, повідомлення про надходження повідомлення, дистанційна статистика, лічильник калорій, моніторинг сну, будильник, віддалене керування камерою, анти-ліст, режими спорту та гімнастики
Вимірювання здоров'я — Пульс, тиск, кисень у крові
Приймання дзвінків — Да
Водостійкі — Немає
Процесор — Realtek-8762DT
Сумісна ОС — Android, IOS
Версія Bluetooth — 5.0
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — Базова — дощ
Колір корпусу — Золотистий
Підтримка Sim-карти Без SIM-картки
GPS - Немає
Дисплей Сенсорний
Діагональ дисплея — 1.33"
Тип матриці — TFT
Роздільна здатність дисплея — 240*240
У звичайному режимі 3-7 днів
У режимі очікування — 7-14 днів
Ємність акумулятора, мА·год — 260
Колір ремінця — Золотистий
Додатковий ремінець — Каучук
Ремінець/браслет Ремінець
Ширина ремінця — 22 мм
Довжина ремінця — 24.5 см (регулюється)
Можливість зняти ремінець — Да
Наявність камери — Без камери
Категорія Смартгодинник
Бренд UWatch
Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UWatch |
| Вікова група | Для дорослих |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 1.33 дюйм |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Операційна система | Android OS |
| Особливості | Датчик контролю концентрації кисню, Тонометр, Шагомер, Пульсометр |
| Стать | Жіноча |
| Сумісність з | Android, IOS |
| Стан | Новий |
| Тип | Розумні годинники |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Форма корпусу | Кругла |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| У звичайному режимі | 3-7 днів |
| У режимі очікування | 7-14 днів |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Вага, г | 30 |
| Водостійкі | Немає |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 1.33" |
| Діаметр | 44 мм |
| Дисплей | Сенсорний |
| Довжина ремінця | 24,5 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Ємність акумулятора, мА·год | 260 |
| Вимірювання здоров'я | Пульс, тиск, кисень у крові |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Месенджери | Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук |
| Наявність камери | Без камери |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Підтримка Sim-карти | Без SIM-картки |
| Приймання дзвінків | Да |
| Процесор | Realtek-8762DT |
| Пульсометр | З пульсометром |
| Роздільна здатність дисплея | 240*240 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Сумісна ОС | Android, IOS |
| Тип матриці | TFT |
| Тип пристрою | Фітнес-браслет |
| Сповіщення | Виклики, sms |
| Функції | Крокомір, повідомлення про вхідний дзвіночок, повідомлення про надходження повідомлення, дистанційна статистика, лічильник калорій, моніторинг сну, будильник, віддалене керування камерою, анти-ліст, режими спорту та гімнастики |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Мова програми | Укр, рос, англ |
| Мова годинників | Русі, англ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 495 ₴








