Smael – бренд якісного, спортивного, тактичного годинника. Годинник має стильний дизайн, надійний механізм, не бояться води та призначений для військових та любителів екстремальних навантажень. Годинник має офіційну гарантію 12 місяців.
Характеристики:
Бренд: Smael
Модель: Tank
Стиль: Спортивний
Призначення: Тактичні, для військових
Тип механізму: Quartz
Тип циферблату: Стрілецький + цифровий
Вид циферблату: Індекси, Арабські цифри
Форма корпусу: Круглий
Матеріал корпусу: Полікарбонат
Водостійкість: 5 атм - плавання
Скло: Полікарбонатне
Задня кришка: Закрита
Колір корпусу: Чорний
Розміри, мм: 53 х 16
Вага: 150 гр
Тип кріплення: Ремінець
Матеріал ремінця: Каучуковий
Колір ремінця: Камуфляжний
Застібка: Класична
Довжина ремінця: 25 см (регулюється)
Діаметр: 53 мм
Товщина: 16 мм
Гарантія: 12 місяців
Функції:
Секундомір
Будильник
Підсвічування
Дата
День тижня
Місяць
Подвійний час
2 механізми
Комплектація:
Годинник
Інструкція
Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Полімер |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Хакі |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Другий часовий пояс, Індикація місяця, Індикація дати, Індикація дня тижня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴







