Сумка через плече XD Design Boxy Sling (об'єм 2.5 л)
Boxy Sling — універсальна сумка для повсякденного використання. Сумку можна носити через плече та застібати, наприклад, на поясі.
Грамотно продуманий дизайн дає змогу перевозити безліч аксесуарів, необхідних у повсякденному житті. У чохол поміститься телефон, гаманець, паспорт, блокнот і багато інших аксесуарів для повсякденного використання. Добре прихована задня кишеня ідеально підходить для вуличних, кредитних карток та інших цінних речей. Є також Boxy Sling. спеціальну потайну кишеню для пляшки. Зроблено за технологією AwareTM
Характеристики:
Кілька варіантів як носити
Прихована кишеня для пляшки з водою
Прихована задня кишеня для найцінніших речей
Знімний ремінець для ключів
Регульований плечовий ремінь
2 внутрішні кишені на блискавці
Передня кишеня з легким доступом
Велике основне відділення
Виготовлений із перероблених матеріалів
Параметри продукту:
Місткість: 2,5 л
Розміри: 16 х 21 х 7,5 см.
Матеріал: перероблені матеріали, виготовлені за технологією AwareTM з водовідштовхувальним покриттям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XD design |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Водонепроникний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | повсякденний |
| Категорія | для нього |
| Матеріал зовнішній | поліестер |
| Особливість | надміцний матеріал, антивор, RFID-захист |
| Тип | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴










