
Левітирующая піраміда Flyte + лампа (Чорна основа та райдужна піраміда)
23 400 ₴
- В наявності
- Код: 01-PY-BIR-V1-0
+380 (93) 931-19-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Левітирующая піраміда Flyte + лампа (Чорна основа та райдужна піраміда)
4500 років тому були побудовані давні піраміди. До сих пір ніхто не може довести, як саме вони були побудовані. Пірамід іон або замковий камінь є верхньою частиною єгипетської піраміди. Кажуть, що це найважливіша частина, яка дає піраміді її фактичне призначення. Упродовж століть піраміди були джерелом натхнення для художників, письменників, математиків і архітекторів. І хоча ми далеко просунулися з технологіями, є деякі речі, які досі залишаються загадкою, давні піраміди одна з них. Отже, ми вловили цю таємницю за допомогою левітації.
Flyte — це інноваційний виробник, який відомий своєю здатністю поєднувати сучасний дизайн і передові технології в створенні електронних пристроїв. Компанія прагне того, щоб їхня продукція була не тільки функціональна, а й надихала своїх споживачів. Вона постійно досліджує й впроваджує нові ідеї у світ ґаджетів, створюючи продукти, що вирізняються стильним дизайном, високою продуктивністю та зручністю використання.
Flyte — це бренд, який ставить якість на перше місце й прагне здивувати та задовольнити потреби своїх клієнтів в епоху швидко мінливих технологій.
Характеристики:
Вага основи 1300 г
Вага, 240 г
Основний колір - різнобарвний
Розмір основи, 18.5 x 18.5 x 3.8 см
Розмір предмета, 8x 10 см
Бренд - FLYTE
Країна реєстрації бренда - Швеція
Країна виробництва - Швеція
У комплекті: база дерева чорного кольору, райдужна піраміда й адаптер змінного струму (вхід 100-240 В — 50/60 Гц, вихід 15V 1A).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Швеція |
| Матеріал | Дерево |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Пірамідка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 1300 г |
| Висота | 138 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор заряджання | без індикатора |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Матеріал корпуса | дерево |
| Призначення | для прикрас |
| Напруга (В) | 15 В |
| Живлення | від мережі |
| Таймер вимкнення | без таймера |
| Тип використовуваної лампи | світлодіодні |
| Тип встановлення | настільні |
| Форма | Кругла |
| Колір світіння | Теплий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 400 ₴




