
Однофазний механічний перемикач введення резерву МВР Earu EA219G 63A на Din-рейці
499 ₴
- В наявності
- Код: 712921
+380 (93) 931-19-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однофазний механічний перемикач введення резерву МВР Earu EA219G 63A на Din-рейці
Автоматичні вимикачі призначені для захисту розподільних та групових ланцюгів від перевантажень та струмів короткого замикання. Застосовуються у вступно-розподільчих щитах житлових та адміністративних будівель, а також у промисловості.
Автоматичні вимикачі для змінного струму з напругою до 230/400 вольт, виробництва EARU Electric використовуються для ланцюгів змінного струму від перевантаження по струму (навантаженню) та від короткого замикання.
Крім цього, автоматичний вимикач може використовуватися для включення вимикання електричних споживачів вручну.
Автомати виробництва компанії EARU Electric виготовлені відповідно до стандартів TS-5018-1 IEC 60898-1 та директив Європейського Союзу 72-23-CEE, а також відповідає стандарту EAC, що підтверджується відповідним сертифікатом.
Підключення автоматичних вимикачів може здійснюватися як за допомогою кабелю (перерізом до 25 мм2) так і за допомогою шини (гребінки).
Кріпитися автомат на стандартну дин рейку 35 мм.
Температура навколишнього середовища для нормальної експлуатації автоматичних вимикачів мала бути в діапазоні від -30 до +60 градусів за Цельсієм.
Особливості:
Він монтується на рейці ізолюючий вимикач із подвійним перетворенням потужності має чотири функції: включення, вимикання, перетворення та ізоляція.
Його можна вільно включати та вимикати між двома навантаженнями, що переносяться групою ліній, або на двох джерелах живлення.
Номінальний струм цього продукту становить 63 А, і його зручно та безпечно встановлювати та підключати на напрямній.
Положення вхідних та вихідних проводів можна регулювати відповідно до фактичних потреб (верхній та нижній вихід не обов'язково потрібні, при використанні для перемикання подвійного живлення необхідно використовувати нижній вхід та верхній вихід).
Технічні характеристики
Виробник EARU Electric
Тип ПЗВ: Вимикач
Ступінь захисту IP20
Комутаційна зносостійкість 4000 циклів
Механічна зносостійкість 20000 циклів
Мінімальна робоча температура –30 град.
Максимальна робоча температура – 60 град.
Тип монтажу -На DIN рейку
Термін служби 10 років
Номінал 63А
Полюсність 2-х полюсний
Розмір 36х83х63 мм.
Зазвичай ставлять після основного вимикача.
Живлення: 230VAC 50 Герц. Максимум 400 вольт.
Рейка 35 мм.
Діаметр проводів, що приєднуються до 5 мм.
Позначення: "1" та "5" - це вихід.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальний струм | 63 А |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 63 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 83 см |
| Довжина: | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴


