-9%

Audio приймач Vikefon M6 2в1 NFC Bluetooth 5.0 для TV PC Transmitter + Receiver
1 149 ₴
1 049 ₴
- В наявності
- Код: 719858
+380 (93) 931-19-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Audio приймач Vikefon M6 2в1 NFC Bluetooth 5.0 для TV PC Transmitter + Receiver
Хочете позбавити свій будинок зайвих дротів і легко під'єднувати смартфон до старого підсилювача або бездротові навушники до телевізора?
Універсальний аудіоресивер-трансмітер Vikefon M6 — ідеальне рішення для якісного передавання звуку без затримок. Убудова поєднує функції приймача (Receiver) і передавача (Transmitter), підтримує швидке сполучення через NFC і працює на сучасному чипі Bluetooth 5.0.
Характеристики:
Версія Bluetooth: Bluetooth V5.0
Протокол підтримки: RX: A2DP AVRCTX: A2DP
Діапазон робочих частот: 2,402-2,480 ГГц
Рівень потужності: рівень потужності 2 (клас II)
Чутливість: -85 дБм 0,1% BER
Співвідношення сигнал/шум: ≥90 дБ
Вхід: 3,5 мм AUX + RCA + Оптичне волокно (Toslink)
Вихід: 3,5 мм AUX+RCA
Оптичні параметри: підтримка оптичного входу (частота дискретизації 99 кГц)
Формат підтримки: MP3/WAV/WMA/APE/FLAC/G729/M4A/ALAC/AMR/DTS/MIDI/G726/MTY
Розмір екрана: 36*8 мм
Робочий струм: 40 мА
Вбудований акумулятор: 3,7 В/500 мА·год
Час заряджання: майже 2 години
Час роботи: RX приблизно 8 годин, TX приблизно 7 годин
Відстань Bluetooth: ≤10 м (відкритий простір)
Метод зарядки: MicroUSB 5 В/0,5 – 2 А
Підтримка USB-флешки (U-диск)
Підтримка карт TF
Підтримка передавання FM, частота може регулюватися від 87,5 до 108 (транслює аудіо по FM хвилі на інший радіоприймач)
Приймання радіохвиль немає
Дистанція керування пультом 5~8 метрів
Вбудований мікрофон високої чіткості
До комплекту постачання входять:
Адаптер Bluetooth M6 x1
Кабель для зарядки MicroUSB x1
Кабель аудіо 3,5 мм тато-тато x1
Кабель аудіо RCA x1
Пульт дистанційного керування з батарейкою х1
Посібник x1
Пакувальна коробка x1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Дисплей | Так |
| Підтримувані формати | WMA, FLAC, MP3 |
| Підключення пристрою | Bluetooth |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 69 мм |
| Ширина | 69 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴








