-15%

Ультразвуковий відлякувач собак Ultrasonic Q7 Type-C з ліхтариком
689 ₴
589 ₴
- В наявності
- Код: 719868
+380 (93) 931-19-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ультразвуковий відлякувач собак Ultrasonic Q7 Type-C з ліхтариком
Бродячі собаки не завжди доброзичливі, тому варто подбати про надійний захист. Ультразвуковий відлякувач Ultrasonic Q7 — гуманний спосіб убезпечити себе та своїх близьких, не заподіюючи шкоди тваринам. Компактне оновлення Q7 зручно носити із собою, а радіус його дії досягає 10 метрів.
Режими роботи:
Світлодіодний ліхтар, три режими (один лінзований світлодіод):
Безперервне світло ліхтаря та ультразвук.
Миготливе — коротке світло ліхтаря, ультразвук.
Миготливе — довге світло ліхтаря, ультразвук.
Особливості відлякувача собак:
Потужний спрямований ультразвук
Підходить для дресування
Високоефективний для відлякування собак
Впливає на злих собак на відстані, не завдаючи їм фізичного болю
Має 3 режими частот (бічний перемикач), найкращий результат, для всіх порід собак:
Фіксована частота
Плавальна частота
Випадкова частота
Неймовірний до сприйняття людським вухом
Вбудований світлодіодний ліхтар
Вбудований звуковий сигнал
Компактні розміри
На екрані зображається заряд акумулятора та режим роботи.
Характеристики відлякувача:
Кількість ультразвукових випромінювачів: 1
Частота ультразвукового випромінювача: 25000-30000 кГц
Потужність звуку: 130 дБ (260 дБ)
Ефективна відстань дії: до 15 метрів
Кількість LED-світлодіодів: 1
Потужність LED світлодіода: 3000 мВт.
Акумулятор 1200 мАг
Розмір пристрою: 140 х 37 х 30 мм.
Розмір упаковки: 170 х 60 х 40 мм.
Вага пристрою: 90 г.
Вага в упаковці: 130 гр.
Комплектація
Відлякувач
Кабель USB, ремінець
Інструкція англійською мовою
Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultrasonic Systems |
| Дальність дії | 10 м |
| Наявність ліхтарика | Так |
| Рівень ультразвукового тиску | 260 дБ |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 90 г |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 140 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Ширина | 37 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴









