-2%

Повербанк O2 Project P YT-2430 45 W 60000 mAh зі швидким заряджанням, ліхтариком і кольоровим дисплеєм (Чорний)
5 989 ₴
5 889 ₴
- В наявності
- Код: 719875
+380 (93) 931-19-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повербанк O2 Project P YT-2430 45 W 60000 mAh зі швидким заряджанням, ліхтариком і кольоровим дисплеєм
Power Bank O2 project YT-2430 – це потужний зовнішній акумулятор великої ємності 60000 мА·год, що дає змогу тривало підтримувати заряд усіх ваших пристроїв навіть без електроенергії. Підтримка технологій швидкого заряджання Power Delivery 100 W и Qualcomm Quick Charge 3.0 забезпечує надшвидке заряджання та дає змогу заряджати не тільки смартфони, ґаджети та планшети, а й ноутбуки та іншу енергоємну техніку. Пристрій підтримує одночасне заряджання до 6 пристроїв. Міцний корпус із жароміцного пластику забезпечує надійність у використанні, а вбудований LED-дисплей дає змогу контролювати рівень заряду та параметри живлення. Ідеально підходить для подорожей, роботи, кемпінгу та використання як резервне джерело живлення.
Основні переваги
Ємність 60000 мА·год — тривала підтримка для смартфонів, планшетів і ноутбуків.
Підтримка швидкого заряджання до 100W Power Delivery и 22.5W Quick Charge.
Одночасне заряджання до 6 пристроїв завдяки портам USB-A і Type-C.
Кольоровий дисплей для точного зображення рівня заряду та параметрів живлення.
Ліхтарик з двома світлодіодами для легкого освітлення.
Надійний захист від короткого замикання, перегрівання, перенапруги, перезаряджання, надмірного розряджання та низької напруги для безпечного використання вашої техніки під час заряджання.
Міцний корпус з вогнетривкого ABS і PC-пластику.
Комфортний дизайн із ручкою для перенесення. Чотири нековзні ніжки забезпечують стійке перебування пристрою на робочому столі.
Характеристики:
Номер артикула: YT-2430
Тип батареї: літій-полімерна батарея, літій-полімерна батарея
Ємність акумулятора: 60000
Тип елемента: Полімерні літій-іонні елементи
Сертифікація: CE, Dot, EAC, UL, FCC
Потужність заряджання: PD40 Вт
Протокол заряджання: PD3.0
Особливості: Зі світлодіодною лампою
хімічна речовина, що викликає серйозні побоювання: фігростимо
Вхідний інтерфейс: USB
Максимальна вихідна потужність: 100 Вт
Вихідний інтерфейс: постійний струм
Матеріал корпусу: пластик
Підтримка технології швидкого заряджання: двостороннє швидке заряджання.
Тип: Вуличне джерело живлення високої потужності
Класифікація: Зовнішній акумулятор для ноутбука
Функція: Багатопортовий U-подібний вихід
Розмір: 135х85х81 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Project |
| Вихідна напруга | 45 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Індикація | С дисплеем |
| Максимальна потужність W | 100 |
| Призначення | Для електроніки |
| Особливості | Ремінець на руку, Ліхтарик, Швидка зарядка, Дисплей, Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | USB Type-C, USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1250 г |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 81 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 889 ₴









