Підсвічник із квітами Seletti Flower attitude
Фабрика Seletti була заснована 1964 року в місті Чіконьяра (Ломбардія — Італія). Освітлення Seletti — це нове слово в дизайні інтер'єрів. У роботі бренд використовує різноманітні матеріали, серед яких метал, скло, порцеляна, солома, пресований картон. Моделі в стилі еклектика, ф'южний і модерн чудово поєднуються із сучасними дизайнерськими ідеями.
Стиль мінімалізму в інтер'єрі — це неймовірна симфонія свободи та легкості. Тут важлива серйозність кожної лінії, точність найменшої деталі, строгість будь-якої форми. Мінімалізм не терпить громіздкої дешевих меблів і надлишку фарб. Насамперед це функціональність і практичність. Завдяки невеликій кількості аксесуарів і меблів збільшується просторова свобода. Тому цей стиль є чудовим рішенням для невеликих кімнат. Мінімалізм часто ставлять в один ряд зі стилем хай-тек, для якого характерні обтічні форми, акцент на технологічних деталях. Часто ці два стилі вибирають ділові люди, які бажають бачити у своєму будинку мінімум непотрібних речей і максимум корисних предметів. У приміщенні створюється відкрите планування, використовується мінімум предметів і декору.
Сучасний стиль інтер'єру міської квартири — це насамперед лаконічні форми та проста геометрія. Помірний аскеизм і прагнення до простого, нічим не обваженого затишку, самосозерку, інтер'єру як відбиття внутрішнього світу сім'ї, надійний, спокійний тил. Актуальний і функціональний дизайн, відтворення особистості господаря Як декору виступають світлини, власні вироби та твори рукоділля. Кожен такий інтер'єр такий самий простий, як індивідуальний, неповторний і унікальний.
Характеристики:
Бренд: Seletti
Виробник: Італія
Матеріал: порцеляна
Розмір: 40 × 13 х 6,3 см
Вага: 700 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seletti |
| Країна виробник | Італія |
| Вага підсвічника | 700 г |
| Висота підсвічника | 63 мм |
| Глибина підсвічника | 130 мм |
| Кількість місць для свічок | 3 |
| Матеріал виготовлення | Порцеляна |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина підсвічника | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напрямок подарунку | свічки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 995 ₴





