Підсвічник у формі сокири з квітами Seletti Flower attitude
Фабрика Seletti була заснована 1964 року в місті Чіконьяра (Ломбардія — Італія). Освітлення від Seletti — це нове слово в дизайні інтер'єрів. У роботі бренд використовує різноманітні матеріали, серед яких метал, скло, порцеляна, солома, пресований картон. Моделі в стилі еклектика, ф'южний і модерн чудово поєднуються із сучасними дизайнерськими ідеями.
Стиль мінімалізм в інтер'єрі — це неймовірна симфонія свободи та легкості. Тут важлива серйозноість кожної лінії, точність найменшої деталі, строгість будь-якої форми. Мінімалізм не терпить громіздких дешевих меблів і надлишки фарб. Насамперед це функціональність і практичність. Завдяки малій кількості аксесуарів і меблів збільшується просторова свобода. Тому цей стиль є чудовим рішенням для невеликих кімнат. Мінімалізм часто ставлять в один ряд зі стилем хай-тек, для якого характерні обтічні форми, акцент на технологічних деталях. Часто ці два стилі вибирають ділові люди, які хочуть бачити у своєму будинку мінімум непотрібних речей і максимум корисних предметів. У приміщення створюється відкрите планування, використовується мінімум предметів і декору.
Сучасний стиль інтер'єру міської квартири — це насамперед лаконічні форми та проста геометрія. Помірний аскеизм і прагнення до простого, нічим не обважненого затишку, самопочуття, інтер'єр як вираження внутрішнього світу сім'ї, надійний, спокійний тил. Актуальний і функціональний дизайн, відбиття особистості Як декор виступають світлини, власні вироби та витвори рукоділля. Кожен такий інтер'єр такий самий простий, наскільки індивідуальний, неповторний і унікальний.
Характеристики:
Бренд: Seletti
Виробник: Італія
Матеріал: порцеляна
Розмір: 37 × 14 х 6,5 см
Вага: 700 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seletti |
| Країна виробник | Італія |
| Висота підсвічника | 65 мм |
| Глибина підсвічника | 140 мм |
| Кількість місць для свічок | 3 |
| Матеріал виготовлення | Порцеляна |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина підсвічника | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напрямок подарунку | свічки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 995 ₴





