
Картина Salvadori Arte Elvis (31 х 26 см) Художній шовковий друк
7 650 ₴
- В наявності
- Код: SE301W4536*
+380 (93) 931-19-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картина Salvadori Arte Elvis (31 х 26 см) Художній шовковий друк
Картина "Elvis" стане невіддільною частиною вашого декору, як і публічного простору, лаконічно вписаний у практично будь-який інтер'єр. Для всіх шанувальників геніального співака Елвіса Преслі.
Полотно такого плану в поєднанні з умілим втіленням конструктиву буде тривалий час радувати око своїх власників, або захоплювати погляди бажаних гостей, а також давати Море задоволення абсолютному.
Характеристики:
Виробник: Salvadori Arte
Країна реєстрації бренда: Італія
Розміри: 31х26 см
Матеріал: полотно
Жанр постера: особистості
Особливості: картина в білій рамі, художній шовковий друк.
Даруйте не замислюючись, такий подарунок гідно оцінять!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvadori |
| Країна виробник | Італія |
| Виконання | Друк на полотні |
| Висота картини | 31 см |
| Жанр | Люди |
| Модульна картина | Ні |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Стан | Новий |
| Колір рамки | Білий |
| Ширина картини | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Холст |
| Розмір | 31 х 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 650 ₴
