
Картина Salvadori Arte Man at work (50х70 см) Художній шовковий друк
7 250 ₴
- В наявності
- Код: SG242A7528*
+380 (93) 931-19-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картина Salvadori Arte Man at work (50х70 см) Художній шовковий друк
Картина Man at work стане невіддільною частиною вашого індивідуального, так і публічного простору, лаконічно вписаний у практично будь-який інтер'єр. Особливо картина матиме вдалий вигляд у приміщенні зі стилем Loft.
Полотно такого плану в поєднанні з умілим втіленням конструктиву буде тривалий час радувати око своїх власників, або захоплювати погляди бажаних гостей, а також давати Море задоволення абсолютному.
Характеристики:
Бренд: Salvadori Arte
Розмір: 50х70 см
Матеріал: полотно
Країна бренда: Італія
Розмір полотна: 50х70 см
Художній шовковий друк
Даруйте не замислюючись, такий подарунок гідно оцінять!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvadori |
| Країна виробник | Італія |
| Виконання | Друк на полотні |
| Висота картини | 50 см |
| Жанр | Люди |
| Модульна картина | Ні |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Стан | Новий |
| Колір рамки | Білий |
| Ширина картини | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Холст |
| Розмір | 50 х 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 250 ₴
