Фоторамка для світлин Collage на 28 фото 10х15 см
Щастя дарують не речі, а враження! Створіть цю хроніку за допомогою фоторамки на 28 знімків. Розмістіть найяскравіші враження та вражайтеся знову і знову&help; голландські дизайнери дарують можливість милуватися вашою особистою фотоісторією.
Фоторамка Collage 28 поєднує в собі класичну елегантність і сучасні матеріали. За допомогою оригінального дизайну та нестандартного розміщення кадрів така фоторамка здатна неабияк освіжити інтер'єр.
Характеристики:
Бренд: Invotis
Фоторамка розрахована — на 28 фото
Розмір фото — 10 х 15 см.
Колір — Сріблястий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invotis |
| Місткість зображень | 28 шт. |
| Висота зображення | 15 см |
| Кількість віконець | 28 шт. |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Сірий |
| Ширина зображення | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фотографій | 28 |
| Матеріал фоторамки | дерево |
| Розміщення | горизонтальне, вертикальне |
| Розміри фото | 10 х 15 см |
| Тип фоторамки | мультирамка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 250 ₴

