-20%

Сейф меблевий ключовий СМ-200 (20 х 31 х 20 см)
Меблевий сейф СМ-200
для встановлення в меблі;
підходить для домашнього зберігання пістолетів, патронів, документів, грошей і цінностей;
як готельний сейф
як сейф касира для зберігання невеликих грошових сум, документів і печаток
Конструкція сейфа виготовлена з листової сталі завтовшки 1 мм корпус, 2 мм дверна плита. Дверний отвір посилений. Краї дверей загнуті всередину, що збільшує міцність і зламостійкість. Сейф має внутрішні петлі — ці особливості конструкції також збільшують його надійність.
У сейфі передбачені 4 отвори для кріплення: 2 знизу та 2 ззаду.
Меблевий (пістолетний) сейф пофарбований порошковою фарбою (t запікання — що надає йому приємного вигляду та оберігає від корозії.
Надійний ключовий замок сувальдного типу (Титан/FZB/Barrero) захистить ваші документи та цінності від сторонніх.
Габаритні розміри:
Глибина 20 см
Ширина 31 см
Висота 20 см
Вага 3,8 кг
Технічні характеристики:
Зовнішні розміри: 20 (В) х 31 (Ш) х 20 (Г) см.
Товщина металу: корпус — 1,5 мм; двері — 2 мм.
Тип замка: механічний, ключовий (сувальдного типу).
Комплектація: 2 ключі
Тип покриття: зносостійка порошкова фарба.
Вага: приблизно 4,5 кг.
Особливості конструкції: внутрішні петлі, утоплені двері.
Варіанти монтажу: 4 отвори для кріплення (2 знизу, 2 ззаду).
Комплектація
Сейф меблевий
Ключі (2 шт.)
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сейфа | вбудовані сейфи та схованки |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Товщина металу | 1.5 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 200 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴







