-20%

Сейф меблевий ключовий СМ-250 (25 х 35 х 25 см)
Меблевий сейф СМ-250 використовується.
для встановлення в меблі;
підходить для домашнього зберігання пістолетів, патронів, документів і цінностей;
як готельний сейф
як сейф касира для зберігання невеликих грошових сум, документів і печаток
Конструкція сейфа виготовлена з листової сталі завтовшки 1 мм корпус, 2 мм дверна плита. Дверний отвір посилений. Краї дверей загнуті всередину, що збільшує міцність і зламостійкість. Сейф має внутрішні петлі — ці особливості конструкції також збільшують його надійність.
У сейфі передбачені 4 отвори для кріплення: 2 знизу та 2 ззаду.
Меблевий (пістолетний) сейф пофарбований порошковою фарбою (t запікання — що надає йому приємного вигляду та оберігає від корозії.
Надійний ключовий замок сувальдного типу (Титан/FZB/Barrero) захистить ваші документи та цінності від сторонніх.
Габаритні розміри:
Глибина 25 см
Ширина 35 см
Висота 25 см
Вага 5,7 кг
Характеристики:
Тип замка: Механічний (ключовий) сувальдного типу.
Матеріал корпусу: Листова сталь (товщина 1-1.5 мм).
Матеріал дверей: Сталь (товщина 2-3 мм).
Габаритні розміри (ВхШхГ): 25 х 35 х 25 см.
Система замикання: Одностороння.
Тип покриття: Зносостійка порошкова фарба.
Вага: ~5.7 кг.
Колір: Чорний
Комплектація
Сейф,
килимок,
комплект ключів,
інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сейфа | вбудовані сейфи та схованки |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Товщина металу | 1.5 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 250 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 220 ₴







