-20%

Мангал розбірний Mzavod Турист (38 х 34.8 х 40 см) на 5 шампурів (сталь 0.8 мм) Чорний
687 ₴
549 ₴
- В наявності
- Код: 1060120000006
+380 (93) 931-19-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мангал розбірний Mzavod Турист (38 х 34.8 х 40 см) на 5 шампурів (сталь 0.8 мм)
Розбірний мангал Турист для 5 шампурів із металу 0,8 мм — секрет ваших незабутніх пікніків!
Мангал розбірний серійного виробництва виготовлений з сертифікованої сталі, яка забезпечує міцність і довговічність. Ви можете бути впевнені в його надійності навіть за інтенсивного використання понад 20 років.
Завдяки унікальній технології лазерного різаннякожна деталь мангала точно відповідає заданим параметрам, забезпечуючи ідеальну посадку.
Для виробництва розбірного мангала ми використовуємо тільки нетоксичні матеріали, які не виділяють шкідливих речовин під час нагрівання.
Жаровня розбірного мангала виготовлена зі сталі завтовшки всього 0,8 мм без жодного покриття, що робить його дуже привабливим за ціною.
Зручність використання — ще одна перевага нашого мангала. Він має дуже легку конструкцію, а також легко складається й розкладається, що дає змогу вам брати його із собою на пікніки, кемпінги та навіть походи. Завдяки компактним розмірам він займає мінімум місця в багажнику автомобіля або похідному рюкзаку.
Купуючи наш розбірний мангал, ви відкрийте для себе справжнє задоволення від приготування страв на відкритому повітрі далеко від дому.
Технічні характеристики:
Виробник: Mzavod
Модель: Турист
Тип мангала: Розбірний/складаний
Місткість: 5 шампурів
Матеріал: Сталь
Товщина металу: 0.8 мм
Колір: Чорний
Розмір (ДШВ): 38 х 34.8 х 40 см
Вага: 2,7 кг
Комплектація:
стінка коротка — 2 шт.,
стінка довга — 2 шт.,
дно — 1 шт.,
ніжка — 4 шт.,
болт — 4 шт.,
гайка — 4 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 1-5 (шт) |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 348 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴





