-20%

Мангал Mzavod Прометей на 12 шампурів (сталь 4 мм) на дровниці Чорний
6 263 ₴
5 010 ₴
- В наявності
- Код: 1030420100003
+380 (93) 931-19-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мангал Mzavod Прометей на 12 шампурів (сталь 4 мм) на дровниці
Відкрийте справжню гастрономічну насолоду з нашим високоякісним Мангалом на розбірній дровниці для 12 шампурів із металу 4 мм!
Виготовлений з сертифікованої сталі високої якості та створений із застосуванням передової технології лазерного різання, наш мангал забезпечує неперевершене поєднання міцності та естетичної привабливості.
Завдяки серійному виробництвіми можемо запропонувати вам доступне рішення без втрати якості.
Кожна деталь мангала з розбірною дровницею, виготовлена виключно з нетоксичних матеріалівпроходить суворий контроль якості, гарантуючи його надійність щонайменше 20 років.
Жаровня мангала виготовлена зі сталі завтовшки 4 мм і покрита чорною термостійкою емаллю, що має високий ступінь захисту від температурних впливів до 800°C.
Застосування зварних підсилень, виготовлених із труби розміром 15х15 мм, неабияк підвищує жорсткість і здатність протистояти температурним деформаціям під час нагрівання.
З місткою розбірною дровницею нашого мангала ви зможете мати постійний доступ до дров, що дасть змогу приготувати більшу кількість страв із неповторним ароматом, який незрівнянний із готуванням на дровах. Також до дровниці можуть кріпитися дві знімні бічні полиці та знімний столик на всю довжину дровниці.
Стильний дизайн і елегантність мангала з полицею для дров зроблять його прекрасним доповненням до вашого саду або патіо.
Характеристики:
Розміри жаровні (ДШВ), мм: 810х320х160
Габарити жаровні (ДШВ), мм: 980х365х160
Метал: 4 мм
Покриття: термостійка фарба 800°С
Габарити дровниці без полиць і столика (ДШВ), мм: 867х367х800
Габарити дровниці з полицями та столиком (ДШВ), мм: 1462х565х800
Покриття дровниці, полиць і столика: полімерно-порошкове
Загальні габарити мангала в зібраному вигляді без полиць і столика (ДШВ), мм: 980х367х945
Загальні габарити мангала в зібраному вигляді з полицями та столиком (ДШВ), мм: 1462х565х945
Вага без паковання25,36 кг.
Комплект постачання:
жаровня,
розбірна дровниця,
паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25.36 кг |
| Висота | 945 мм |
| Довжина | 980 мм |
| Ширина | 367 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Наявність додаткової полиці | 3 (шт.) |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота робочої поверхні | 160 |
| Довжина робочої поверхні | 810 |
| Ширина робочої поверхні | 320 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 010 ₴





